Ta strona używa plików cookies. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz na to zgodę. OK

INFONEWS

„23 kwietnia 2017r – UWAGA!!! UTRUDNIENIA KRAKÓW – ŁAGIEWNIKI”

kwiecień 23, 2017
Komentarze wyłączone
2 567 Views

„23 kwietnia 2017r – UWAGA!!!  UTRUDNIENIA KRAKÓW – ŁAGIEWNIKI”

W związku z obywającymi się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, uroczystościami związanymi z Świętem Miłosierdzia Bożego, zostały wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu:

ZAMKNIĘTE ULICE:
– ul. Siostry Faustyny do godzin wieczornych,
– przecznice od ul. Fredry tj. Włodarska, Harcerska, Sucha, Kwietna, Roi, Chochołowska,
– ul. Fredry (z dopuszczeniem mieszkańców i dojazdu do stacji paliw),

ZAKAZY ZATRZYMYWANIA obowiązują na całych ciągach lub wskazanych oznakowaniem wybranych odcinkach ulic: Siostry Faustyny, Fredry, Połomskiego, Totus Tuus, Brata Alberta, Do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Millana,

PARKINGI DLA AUTOBUSÓW wyznaczono przy ul. Turowicza oraz na ulicach Marcika i Witosa.

PARKINGI DLA POAZDÓW OSOBOWYCH znajduje się przy ul. Klementyny Hoffmanowej (parking obok budynku ZUS).

W związku z odbywającymi uroczystościami utrudnienia potrwają do godzin wieczornych. Największego nasilenia ruchu, szczególnie pieszego należy spodziewać się w okolicach godzin w których odbywają się msze tj. 6.00, 8.00, 10.00 (mszę odprawi kardynał Stanisław Dziwisz), 12.00, 15.00 ( którą odprawi kustosz sanktuarium, biskup Jan Zając). Ostatnie msze zaplanowano na godziny 16.30, 18.00 i 19.00. Jak wynika z obserwacji lat ubiegłych utrudnienia  potrwają do rozejścia się wiernych oraz odjazdu wszystkich autobusów, co nastąpi najprawdopodobniej do godziny 21.

Należy zachować szczególną ostrożność na autostradzie A4 w rejonie Węzła Kraków-Łagiewniki (na odcinku 417-420km), gdzie może dochodzić do spowolnienia ruchu lub powstania zatoru w związku z brakiem przepustowości dróg w rejonie Łagiewnik oraz dojazdem wiernych na uroczystości.

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ zwracając szczególną uwagę na PIESZYCH.

Komentarze są wyłączone.